AUDI A6 DIZEL -95

Shitet nga: ISMET 11 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
shes ose ndroj audi a6 me tabela rks keri asht me 6 shpejtsi ka klim dhe aibeg asht central dhe ne gjendje shum te mir per motor ju garantoj dhe nuk asht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim