AUDI A6 DIZEL 1.9 -99

Shitet nga: BASHKIMI 21 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES AUDI A6 DIZEL 1.9 ME TIMON ANGLEZ ME TARGA TE SHQIPRIS .
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ESHTE QMIMI EKSTRA LIR VETEM
1700 EURO
MAKINA KA KLIMA TRONIK.DRITARET ELEKTRIKE ULSET ELEKTRIKE .
DHE KA MATOR TEPER TE MIRE .
PRES BLERS SERJOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim