AUDI A8 4.0 TDI QUATTRO -03

Shitet nga: ARDIT 01 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 100 EUR

Komuna: Prishtinë
- Ngjyra e hirt
- 5 dyer - 5 ulse
- Nderruesin AUTOMATIK
- Regjistrim deri me 02-04-2016
- Vetura eshte ne gjendje shum te mir


OPSIONE :
- Start/Stop opsion qe te ndezet vetura vetem me gisht te pronarit
- Klimatronik dy zonale
- Timon sport
- Komandat ne timon ,
- Nderrimin e shpejtesive ne timon ,
- Ulset likur te zez , ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
- Ulset elektrike dhe memory , ulset sport
- Dritat BI XENON
- Bordkompjuter ,
- Tempomat
- Navigacion GPS TV HD
- Radio 6 CD changer
- ABS
- ESP,
- Airbag
- Amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIK
- Dritaret elektrike ,
- Mbyllje elektrike fellne 20 inch
- Hidraulik
- Immobiliser
- Sensor parkingu para dhe mbrapa
----- FULL OPSIONE----- .


MUNDESI NDERRIMI
Nr kontaktus: 044 653 320 ---- 049 653 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim