AUDI Q 7 3.0 TDI -07 Auto europa

Shitet nga: AutoEuropa 09 Krr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Audi Q7 TDI Quattro
Diesel
2007
Automatik Tiptronik
7 ulse
Komanda ne timon
Navigacion
Kamere
Xenon Bi Xenon
Senzora parkimi
Senzor shiu
Xhama te zi fabrikisht dhe perde
ccm 3000
km 185000
Me dogane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim