AUTO PJES Golf,3,4,5,passat 3,4,5 Bmw etj ..

Shitet nga: Ferkia 04 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Prishtinë
pjese per vetura bmw 320 dhe shum pjese tejra golf,4 golf 5, pasat etj qmime te mira

auto pllac Ferkia gjindemi ne magjistralen mitrovic prishtine vushtrri


IPKO 049157 702

Kemi pjese edhe reno peugeot etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim