Fellne 15

Shitet nga: //////// 16 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Shes fellnet shum te mira dhe te bukra me kater guma te veres dhe dy guma te reja te dimrit pera shum
044905690. 049182545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim