Kufje - ndegjojse.per provime

Shitet nga: xxxx 09 Shk 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
Shes keto kufje-ndegjojsa.jan te pershtatshme per studenta.per ndonje provim.keta magnetat e vegjel futen brenda ne vesh.dhe permes telefonit vjen zeri.per me shum informata ne tel. 045 319 257.
Verejte.vetem edhe dy par komplete kan mbet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim