ORTOPAN DIGJITAL PER FOTOGRAFIMIN E DHEMBEVE.- 11

Shitet nga: Artan 20 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 50-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
ORTOPAN DIGJITAL ; GENDEX ORTHORALIX 8500 DDE. Viti : 31/06/2011. Aparatura eshte ne gjendje jashtzakonisht te rregullt dhe realizon fotografimin e dhembeve me nje kualitet shume te larte te fotos. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr : 044 188 069.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim