VW Golf 2 benzin -88

Shitet nga: vali 13 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
shes golf 2 1.6 benzin 1 vit regjistrim 4diska korrikat golfit 3 dyrt elkur dritat neon original muzik ekstra vler 500euro armatizerat gjysum gazni njgyr dhe pamje perfekte golfi asht per ni marakli pa muzik ka qmim tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim