shes ose ndrroj me vetur mbathje femresh

Shitet nga: shop shoes 11 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
shes ose ndrroj me vetur mbathje femrash sezonale pranver&ver ka elegante klasike dhe monderne mbi 34 lloje , bej ndrrim me vetura qfaredo lloji nuk ka rensi kontaktoni numrin 045545100 viber 37745545100 qmimi i shitjes 7 euro per pal, te gjitha jan te reja ne paketim dhe qese .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim