FELLNE DHE GOMA

Shitet nga: Kushtrim 10 Mar 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: TSX
AKSION! SHES FELLNET DHE GOMAT 17she, te pershtatura per Golf IV, Seat, Passat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim