Alfa Romeo -02

Shitet nga: Besnik Ejupi 21 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura eshte ne gjendje te rregullt. posedon 1.9 dizel kubik. Eshte ne rregullt ne trap dhe ne motorr. Prej ardhjes nga Italia eshte vozitur vetem nga une. Vetura gjendet ne parkingun e shkolles Xhemail Mustafa ne lagjen Dardania. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim