Alfa Romeo -03

Shitet nga: Alfa Romeo 30 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Alfa Romeo. Viti 2003 diesel marshi (shpejtesite manuel) ashtu siç e shikoni edhe në foto vetura është e ruajtur e mirëmabjtur me të gjitha serviset në rregull. Ju pres per te negociuar dhe blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim