Alfa Romeo 147 JTD -01

Shitet nga: Blerim 18 Krr 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Alfaromeo 147 JTD ne gjendje shume te mire. Vetures i jane kryer te gjitha serviset me rregull dhe eshte mirmbajtur ne vazhdimesi. Eshte veture shume ekonomike dhe ka vozitje shume te mire dhe te shpejte, Eshte diesel ka 120 PS.


ALFA 147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim