Alfa Romeo 156 dizel -02

Shitet nga: ------ 06 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes allfa romeo 156 1.9 JTD dizell ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike posedon fellne klim goma te reja e regjistruar 1 vjet 2 qelsa libra servisi full ekstra per me shum na kontaktoni ne nr e telit 045 645 345 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim