Audi 80 -90

Shitet nga: Privat 02 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Audi 80 1.8 benzin+plin viti 90 punon shum mir si ne benzin poashtu edhe ne plin në gjendje shume te rregullt regjistrim deri ne fund te muajit maj vetura eshte ne emerin tim dhe nuk eshte hipotek per kete ju garantoj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim