Audi 80 1.8B -88

Shitet nga: Ismet 05 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Audi 80,1.8B. viti i prodhimit 1988 ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike. Me dy pare goma (te dimrit dhe te veres.
I regjistruar RKS deri me 22.08.2015

Per cdo informacion ne nr.045282824.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim