Audi 80 Dizel 1.6 -91

Shitet nga: Perparim 20 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet audi 80 Dizel 1.6 ne gjendje shum te rregullt te gjitha serviset e kryera Rks deri me 01.09.2015 Posedon fellga dhe goma te mira Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim