Audi 80 benzin -87

Shitet nga: Flamuri 08 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Ne gjendje perfekte si ne motor ashtu dhe ne amortizera
Regjistrimi i ka kaluar ne Nentor 2014 (eshte pa regjistrim)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim