Audi 80 benzin -94

Shitet nga: edoni 24 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- AUDI 80 VITI 1992 BENZIN NGJYRE HIRI BENZIN RKSI SKADUM , DHE
- AUDI 80 B4 VITI 1994 BENZIN NGJYRE HIRI ME TARGA TE ITALIS
- TE DYJAT 1.000 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim