Audi A3 2.0 TDI -05

Shitet nga: kadri 23 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prishtinë
shes Audi A3, viti 2005 i po sa ardhur nga anglia, asht ne gjenjde perfekte dhe shum i rujshem, goma te reja, baterin e re, mbyllje qendrore, hargjime te vogla, 6 shpejtsi, xhamat elektronik, e ka historien e servisit komplet serviset e kryera. presim bleres serioz...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim