Audi A3 2.0 TDI 2006

Shitet nga: Vllaznim 08 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
•Shes Audi A3 2.0 TDI/Sportback/2006
•Ka 1 vit regjistrim RKS
•Me goma te veres dhe dimrit
•Klimatronik
•Timon hidraulik
•ASB ESP
•Navigacion
•Ne gjendje sh te mire teknike

•Per me shume informata kontaktoni ne numrat:

•044216844 •049439819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim