Audi A3 2,0 TDi -05

Shitet nga: lirimi 21 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi a3 2,0 TDI full ekstra sapo doganur dhe regjistruar me servis te krym baim ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim