Audi A4 -98

Shitet nga: X 11 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Audi A4 1.9 tdi. Vetura eshte ne gjendje te rregullt posedon klime eshte full extra dhe eshte
I doganuar dhe i regjistruar personat e interesuar te na kontaktojne, ndrrime nuk bejme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim