Audi A4 1.9 TDI (i e kuqe) 2002 -02

Shitet nga: Bashkim 07 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje te mire, ka goma te reja te dimrit dhe regjistrim deri ne dhjetor 2015

Audi A4 Avant 1.9 TDI (i e kuqe)
Klime
Central
Servo
ABS
ESP
Gjama me rrym
Pasqyre me nxemje
Bord Kompjuter
Goma te reja te dimrit
Ne Gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim