Audi A4 1.9 diesel -04

Shitet nga: Shem 13 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti i prodhimit 11.2003
Klimatronik
Radio CD + USB player - super sistem zerimi
Abs
Esp
Fellne te Audi
Xhama elektronik
Goma te reja te dimrit me fellne
Goma 1 vjecare te veres me fellne tjera.

Ngjyra Perle e zeze.

Per shkak te udhetimeve te shpeshta Prishtine-Tirane, vetura eshte super-mirembajtur per te mundesuar siguri dhe komoditet, Ka servis te rregullt, me nderrim te vajrave, filtrave, sponave. Nuk ka asnje problem te vogel.
Ekonomike ne shpenzime te naftes 5L/100kmh.

Regjistrim dhe siguracion deri me 7 Janar 2016.

NUK BEJME NDRRIM!
VETURA ESHTE BLERE NE AUSTRI, E REGJISTRUAR NE TIRANE ME 2013.
VIBER: +37745247515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim