Audi A4 2.0 TDI -05

Shitet nga: Malsor 09 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi A4 2.0 TDI 2005 Automatik multi tiptronik Full Ekstra,
Siq po shifet ne foto vetura eshte e ruajtu dhe e paisur me gjitha funksione e duhar po ashtu ka felln te A5 ,eshte e gjere ekstra mbrapa ka ulse shume komfort etj
Per me shume info kontaktoni ne kete numer me posht po ashtu mund te kontaktoni edhe ne Viber

+377 45 502 630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim