Audi A4 2.0 TDI FULL EXTRA 2009

Shitet nga: Albert 13 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Audi A4 Full Extra:

- Audi A4 Dynamic Engine 155 PS
- Ndrruesi Manual 6 Shpejci
- Bord Computer
- Navigation 2014 full mode
- Tempomat multi funkcional
- Radio MP3 6 CD
- Telefon/Bluetoth
- ABS
- Airbag x 12
- ASR
- ESP
- Karrigat me Ngrohje
- Sersora Para dhe Prapa
- Xenon dhe Bi Xenon
- Led Para dhe Prapa
- Fellne dhe Goma te reja Vere 18 /235/R40
- Fellne dhe Goma te reja Dimiri 16/195/R55
- Komanda ne Timon
- Sensor Shiu, Pasqyre Electronike(levizëse) me nxemje .
- Liber Servisi dhe KM te Garantuar
- Tre Qelsa
-Klimatronik 2 Zonale .


Vetura eshte teper e ruajtur me te gjitha serviset e kryera (Rryp Dhemzor/Filtera/Vaj /Pompa Vajit/Pomapa Naftes /Pompa e Ujit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim