Audi A4 2.0 Tdi DPF Avant, Multitronik, Navigaci..

Shitet nga: Jetoni 17 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi - A4 2.0Tdi - PDF AVANT - Multitronik - Navigacion - Viti 2011
Automatik Multitronik (+8 shpejtesi manule, + 7 shpejtesi sportive)
Bluetooth
Bord kompjuterik x2
CD player + Audi Multimedia (DVD, SD Cards, AUX, Radio tuner)
Klimatizim dy sezonal
Timon Multifunksional
Tempomat
Sistem Navigacioni plus
Binar ne kulm
Pasqyrat me nxemje
Rrota fellne Audi 225/55 r16
ABS
Airbags (para, anash dhe airbage te tjera mbrapa)
ESP
Immobiliser Elektrik
ISOFIX
Sensora
Komandim me ze
Rexhistrim deri mars 2016
Rexhistrimi i pare ne Kosove (mars 2015)
Goma dhe fellne per dimer ndamas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim