Audi A4 SWISS packet

Shitet nga: Audi A4 19 Krr 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A4 RKS- nje vit
2.5 kuatro v6 TDI
I ardhur nga Zvicrra
full opsion lekur, shpejtesit ne vollan, automat tiptronik, senzora, pastrim dritave, karrikat me nxemje, ksenon me llup, boks cd etj...
Vet e kame bler ne zvicerr dhe komplet servisin ja kame bere ne zvicerr 4000 franga ne audi.
Dy kaishat e motorrit, diskat, gurtnet, vajin e frenave, vajin e menjaqit, vajin, filterat, vajin e hidraulikut.
ndrrim nuk bej
Cmimi 8000 euro
Audi eshte e garazhuar ne Kosove .
Tel:
+37744404811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim