Audi A4 TDI 1.9 Full extra -02

Shitet nga: Audi 14 Pri 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Modeli: Audi A4 1.9 TDI (131PS)
Karburanti: Dizel;
Dritat: Xenon - Bixenon
Interior: 4 xhamat elektronik, Karrikat elektronike dhe me masazh, NAVIGATION, Full lekur ne karrika dhe ne dyer, karrikat me nxemje, drita te këmbët para dhe mbrapa
Ndërruesi i shpejtësive:Manual - 5 Shpejtësi;
Regjistrimi i parë në RKS ne vitin 2013
Fuqia e Motorrit: 98KW (131PS);
I ardhur nga Anglia para 2 vite dhe timonin e kthyer ne evropian pa asnje defekt dhe asnje problem
Kilometrazhi: 113.000KM te garantuara, poashtu posedon librin e servisit( mundeni me qu te cili do automekanik )
Ngjyra: E Hirit Metalike;
Regjistrimi: RKS 01
Shpenzimi I karburantit: 4.8L / 6.5L / 5.5L;
Shpejtësia maksimale 260 km/h (155 Mph);
Acceleration 0 to 100 km/h (0 to 62 mph) : 9.1 s;
Në gjendje perfekte me Libër servisi, goma të reja dhe shumë e shumë paisje shtesë......
Arsyeja e shitjes: I paperdorur dhe nuk me nevojitet sepse kam veturen tjeter.

Blerës serioz ju lutem!

Kontakti: +377 44 958 865 (mund të më kontaktoni edhe në Viber në po këtë numër).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim