Audi A4 benzin -95

Shitet nga: Hazir Brahimi 18 Krr 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura "Audi" e tipit A4/B5 1.8 .Viti i prodhimit 1995.Vetura eshte e doganuar dhe ne gjendje te rregullt, e klimatizuar.me afat regjistrimi deri me 08.04.2016.
Per informata te metutjeshme mund te kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim