Audi A4 dizel -10

Shitet nga: Koni 18 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi A4 2.0 Dizel 2010 197.000 km me liber servisi 1 vit regjistrim ka servisin e krym komplet edhe rrypin dhemzor Leda para dhe mrapa. Senzora Full Extra
Vetura eshte e ardhun nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim