Audi A4 karavan 2003

Shitet nga: beni 08 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes audi a4 1.9 tdi viti 2003 osht e ardhur nga italia osht pa dogan vetura osht ne gjendje te rregull si ne karaseri ne motor ashtur dhe ne dokumenta interieri krem dhe karrika krem te lekures osht ne gjendje shum te mir per ma shum kontaktoni ne numrin 045548858 Beni. Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim