Audi A5 2.0 TDI -10 S-Line Quattro -11

Shitet nga: Edi 16 Pri 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes audi a5 S-Line Quattro 2.0 tdi viti fund 2010

Vetura eshte me tabela rks, regjistrimi edhe 6 muaj

Ne gjendje te mir teknike dhe optike.

Ngjyra e zeze ,5 dyer, 5 ulse, nderruesin manual

Quattro, klimatronik, fellne 19, timonin sport , komandat ne timon , ulset likur sport me nxemje, senzora te parkingut para dhe mbrapa, dritat LED para dhe mbrapa, dritat BI XENON , borkdompjuter , tempomat , abs , esp , airbag , dritatret elektrike dhe automatike, mbyllje elektirke , radio CD . etj FULL OPSIONE Gomat te reja . Sa eshte ardh prej suedis i regjistruar.

2 qelsa

S-line mrenda edhe jasht...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim