Audi A6 -04

Shitet nga: Burim 21 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi A6 4f Viti 2004 Km 240000 me Motor te vitit 2008 km 90000 me 233 kuaj fuçi. Vetura eshte ne gjendje shum te rregullt dhe momentalisht gjendet ne Austri. Te gjitha vajrat jan ndrruar ne Dhjetor te vitit te kaluar. I kam fakturat per te gjitha gjërat e ndrruara. Motori ka garancion edhe 6 muaj. Kontrollimi teknik iu eshte bere tash ne Prill edhe vlen 1 Vit. Per informata me te hollesishme mund te me kontaktoni ne Viber 00436769392273 ose vllaun ne Kosov 045690675.
Per qmim mund te flasim. Jo ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim