Audi A6 -02

Shitet nga: B 04 Shk 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A6 2.5 TDI ne gjendje shume shume te mire teknike dhe eshte full extra pres blers serioz ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim