Audi A6, 3.0 V6 Quattro -04

Shitet nga: Arti 22 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi A6, 3.0 V6 - Quatrro Automatik me 205.000km te kaluara, Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme, servisim i rregullt ne servisin e autorizuar "BAKI", fellnet dhe 2 pale goma te veres dhe te dimrit (te reja) dhe 2 pale shtroja origjinale te Audise.

Paisjet shtese:

Timoni multifunksional, tempomat, karrikat elektronike dhe me ngrohje, klime 2 zonale para dhe mrapa, 6 CD shanzher, ekran color, navigacion, pregaditjen per telefon mobil, pasqyre senzor, pasqyret anesore elektronike me mbyllje, senzor te parkimit mrapa, farat Bi-Xenon me levizje te syrit per ndricim te kendit, sperkatese per fara... etj.

Cmimi eshte 9500 Euro. (me marreveshje)

Mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit +377/44 736 - 246 dhe +377/44 501 - 862.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim