Audi A6 2.4 benzin -02

Shitet nga: Petrit 02 Pri 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A6 2.4 benzin , ne gjendje te rregullt, punon shum mir, viti 2002, Automatik Tip-Tronic, Klimatronic, regjistrim 10 muaj, Xenon , Perde , etj.

Bajm edhe ndrrim me golf 4 si dhe me naj vetur diqka ma te vogel Qmimi eshte edhe me marrveshje

Per me shum info kontakto: 049128658. zbritje nga 4500euro ne 3700euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim