Audi A6 2.5 TDI -02

Shitet nga: Bashkimi 06 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes urgjent. Audi A6 2.5 TDI eshte ne gjendje shume të mire teknike eshte full extra dhe regjistrim ka deri ne muajin e 9 pres blers serioz ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim