Audi A6 2.5 TDI Automatic -99

Shitet nga: Xheng 13 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A6 2.5 TDI Automatic, Klimatronic, Xenon, etj. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, servisim eshte kryer me kohe. Posedon goma te dimrit dhe te veres. Regjistrim deri ne muajin Maj. Eshte investuar ne servisim keshtu qe vetura eshte ne gjendje shume te mire jane ndrruar shume gjera. Te interesuarit te therrasin ne telefon..Ndrrim nuk bej!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim