Audi A6 2.O TD -07

Shitet nga: LAVDRIM 21 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 250 EUR

Komuna: Prishtinë
SHes Audi A-6 TD 2.0 . Vetura gjindet ne gjendje shum te mire,Eshte e rujtur dhe e perdorur vetem nga nje person dhe posedon shum opcione, JU garantoj per kilometrazhin qe ka (REAL) dhe funksionimin e mire te motorit si dhe gjendjen qe e ka ,hargjimet i ka shume me te vogla se shumica e audive tjera prej faktit qe eshte 2,0 LJASHTZAKONISHT vozitjen e ka te mire dhe shum komode si ne qytet poashtu ne autorruge, Vetura ka dy pare goma te veres dhe te dimrit eshte ideale per familje ,Vetura eshte e imja dhe pa asnje problem sa i perket perkthimit , MUND ta vizitoni cdo dite perveq te diellen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim