Audi A6 3.0 - ndrrim I mundshem

Shitet nga: Privat 28 Qer 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Audi A6 3.0 Diesel

viti i prodhimit 2004

------------- RKS Regjistrim deri me 11.08.2015 -----------------------

Vetem disa nga paisjet e vecanta:

Coming/Follow me home system (dritat qendrojne te ndezura per kohe te caktuar)

Drita LED ne pasqyre


Drita LED te uleset, poashtu drita te vozitesi dhe pasagjeri (fabrikisht)


Cd Changer me 6 CD si dhe per navigacion CD


TV System ( televizionet tokesore)

Sensor shiu

Bixenon etj etj etj......


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim