Audi A6 V6 2.5 TDI -02

Shitet nga: mustafa 23 Pri 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Audi A6, V6 2.5 TDI multitronic Tiptronik , Me 6 shpejtesi i regjistruar deri ne nentor 2015 .
Te gjitha serviset I ka te kryera me kohe NE SERVISET E AUTORIZUARA NE KOSOVE PER AUDI,

Ne gjendje te shkelqyshme pune. Fellne standard te aluminit 16, goma te reja te dimir me 2 vjet garancion.
Timon (vollan) multifunksional me nxemes te integruar dhe retrovizor (pasqyra) autometike dhe me termo nxemes per mot me ngrica per shkrirjen e pasqyrave.
4 dritaret automatike me hapje/myllje me rryme.
Gepek te madh.

Ngjyre te hint , shume i bukur si Brenda ashtu edhe jasht .

E NDERROJ ME NJE VW TOURAN ME 7 ULESE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim