Audi A8 S Line -05

Shitet nga: Arifi 14 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Audi A8, S Line.
Viti prodhimit: Dhjator 2004
Diesel 4.0
Automatik
4 X 4 (quatro)
Posedon:
Karriket me lëkurë, elektronike, masazh, nxemje dhe ftofje.
Navigacion
DVD player
CD player
USB port, aux port
Komanda per shpejtësi ne vollan
Komanda për media ne vollan
Tempomat
Vetura mund te ulet dhe të ngritet
Senzora parkingu (para dhe mbrapa)
Senzora shiut
Dritat para dhe mbrapa janë LED
Shiber elektronik
Perde elektronike ne dritare dhe mbrapa
Hapja gepekut elektronike
Celular te integruar
Mundë të kurdiset aktivizimi i nxemjes
Nxemja mundë të kontrollohet me pilot

Vetura eshte full
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim