Audi A8 dizel automatik -08

Shitet nga: A 8 21 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Audi A8 dizel 4.2 viti 23.11.2007 me tabela rks dhe rexhistrim 1vit..
Vetura posedon:klima tronik nxemje karrika pulla vallon bard kompjuter tempomat senzora para dhe mrapa air matik fellne shum bukra me goma treja etj etj...
Vetura osht ne gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim