Audi Q7 3.0 Dizel S line quattro 20.12.2007

Shitet nga: ledi😎 27 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes audi q7 3.0 sline quattro esht e ruajtur dhe ne gjendje shum te mir vetura posedon DVD liberen me te gjitha serviset e kryera ne audi pa dogan +38649355337
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim