Audi Q7 3.0

Shitet nga: Fehmi 09 Pri 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Është i regjistrua per hert te parë ne kosove dhe ka regjistrim deri ne 2016
Ka te kaluar 110000, dizel 3.0,viti i prodhimit 2007,
Si dhe bëj ndrrim me bmw X5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim