Audi S8 benzin -06

Shitet nga: Audi 10 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Audi s8 5.2 v10 full opsion navi bi xenon karrikat likur me nxemje perpara dhe permas ne xhama TE mramt Edhe perde tempoat automatic multi tronik vetura e kA 1defekt granen hyrse duhet me ndru boj edhe ndrim me vetur tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim