Audi a3 1.9td-i ushittt e gzoft pronari ri

Shitet nga: Doci 18 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes audi a3 1.9 tdi ie kuqe
Klimatronik bord kompijoter
Pasqyre gjama me rrym esppe
Alarm drita me llupa ksenon
Vetura o 2001 seri 2003
Mbylljr qendrrore vetura osht erujtne si mrena
Ashtu dhe jasht osht e servisuar total
Nuk osht hipotek perkthimi bohet meniher fellne me goma teira
Ndrrim i munshum. Pergjigjem dhe ne viber
044612452 viber
049444859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim